Září 2013

On, mého srdce šampion :o)

22. září 2013 v 11:23 | En. |  Deníček
Nějaký recept, co dělat v neděli, abych nemusela sedět doma a myslet na něj ..
Už sedmý den se krotím v jídle .. zhubnu něco? když jsem vyřadila bílé pečivo, sladkosti, přílohy a jím pravidelně? doufám, že jo ..
Naštvala bych se, kdyby ne .. a taky piji jen vodu ..
Zhubla jsem za 6 dní 3,5 kg .. omezila jsem se a do toho pořád nějaký nervy ..
Bydlím v docela velkým městě, na druhé straně města než on, a já ho budu teď pořád potkávat? To je jak naschvál ...

Zítra je to přesně rok a půl, co jsme byli spolu NevinnýPlačící .. Na druhou stranu jen v posteli, že .. Křičící
Budu "slavit výročí" sama .. díváním se na něj :-)
Vím, že mě polovina z vás odsoudí, že bych neměla sedět doma, že mám jít ven a hledat .. že se utápím v sebelítosti, a když mi to řeknete budete mít pravdu !
Asi utápím, ale za ten rok a půl jsem se už několikrát pokoušela odrazit ode dna, a opravdu jsem se snažila .. a nikdy to nevyšlo, chybí mi motivace? Jsem demotivovaná? ..Možná, když se kámošky snažily mě s někym sesznámit, vzaly mě sebou do klubu, tak umím být komunikativní, ale nejsem dostatečně aatraktivní pro takový chlapy jako tam byli .. Vždycky to skončilo tak, že kámošky odcházely s něma a já šla sama domů .. ne, že bych chtěla s cizíma chlapama někam chodit .. Jeden se mi tehdy opravdu líbil :) Znám ho už z dřívějška právě z toho klubu, pokukoval tenkrát po mé kamarádce blondýnce moc hezké, ale využila ho, čerpala z toho, že byla hezká, a omotala si ho kolem prstu, tady jsem poprvé viděla tak krásnýho kluka jak využila a odkopla .. chvíli jsem si s ním i psala .. chtěl abych šla k němu, chtěla jsem jít třeba na rande ale na mě to bylo moc hrr, k němu domů, tak jsem se z toho vykroutila, a teď už má přítelkyni, mohlo být všechno jinak .. ale je to jen samé kdyby .. Vždycky se nějak vrátím zpátky, kde jsem byla ..

Co bude dělat on? Užívat si normální den s přítelkyní .. já vím, nemyslet na to, ale trhá mi to srdce .. nechápu, po tom co mi udělal, jak ho můžu mít pořád ráda ..
Achjo .. omlouvám se, od příštího článku se polepším a nebo radši psát nebudu .. Slibuju !

Závidím té, co ho teď může mít místo mě:-)

Je to rok, co ..

15. září 2013 v 11:29 | En. |  Deníček
.. Není to přesně, jen orientačně, někdy o prázdninách.
Napadla mě otázka ...
Je to zhruba rok, co jsem chtěla odejít z tohohle světa, prosím bez komentářů! , snažila jsem si ten rok užívat, chodila jsem k psdychologovi, chodím s kamarády ven, co to jde .. snažím se bavit i bez své milované oaoby, kterou nikdy nebudu mít ....
Tak mě napadá otázka ...
Co se za ten rok změnilo? Myslím tím ve věci, proč jsem chtěla .....
Myslím si, že téměř nic ..

1• Školu mám jen napůl, zvláštní škola ... není to ani vysoká ... já vždy stále překypující inteligencí jsem jen na blbé VOŠce, tohle se ode mě určitě nečekalo ... od věčně přechytralýho dítěte, i já jsem zklamaná sama sebou.

2• Hlavní důvod stále trvá .. jsem do něj zamilovaná až po uši, jsem tím posedlá, miluju ho :( Včera jsem ho viděla na zápase futsalu, když jsem se byla podívat na svýho nejlepšího kamaráda .. Bohužel jsem mu neviděla až do tváře ... zrovna odcházel, když já jsem přicházela ... ale poznala bych ho i na kilometry daleko .. tu jeho chůzi, jeho né moc velkou výšku ...

Co tím chtěl autor říct? ... že rok uběhl jako voda, a já se pořád trápím stejnou věcí, psycholog, kamarádi nic mi nepomůže a já nevím proč .. :-(( já ho mám ráda miluju ho .. půl roku jsem ho na fcb neměla a ai přesto u mě neplatí pravidla "sejde z očí, sejde z mysli" ... chtěla bych moc se toho už zbavit, ale pořád to nejde, musím na něj stále myslet ...
Vím, že ho nikdy nebudu mít .. má teď přítelkyni, zrejmě potkala jsem je jak se drželi za ruce, rvalo mi to srdce z hrudi ... musím se zeptat, co ta malá blondýnka měla víc než já? proč si nevybral mě? .. Vím, že jsou to zbytečné otázky .. nikdy ho nebudu mít .. ale když řeknu tuto větu, nikdy ho nebudu mít, vždycky to tak strašně zabolí ... u srdíčka .. nebo ho vidět s ní, to taky bolí ... bolí to pořád stejně silně jako před rokem ... brečela bych ... udělala bych opravdu cokoli, abych ho mohla mít ..

Podzimní dny .. :(

11. září 2013 v 5:50 | En. |  Deníček
Datumově má být ještě léto, ale kdeže ..
Jak se vám daří? Doufám, že líp jak mě .. Už vám začala škola? Mě ano :-(
Ale aspoň tolik nemyslím na kraviny .. :(( na Kubu ... veškerý čas mi téměř vyplňuje právě škola .. ale co si kecám, myslím na něj pořád .. já vím hrůza semnou ..
Myslím na něj, denodenně .. jeho krásné modré oči, smyslné rty, hubený tělíčko, je stále všude se mnou :-))
A já ho zpátky prostě dostanu :-) dokážu to .. musím :)