Srpen 2013

Takový ten pocit, když vám řekl vztah nechci a teď ho potkáte s holkou ruku v ruce !

28. srpna 2013 v 10:44 | En. |  Deníček
Nikdy jsem si nemyslela, že dopadnu jako takováhle troska. Myslela sjem si, že odrazit se odedna nebude tak těžký úkol, naopak je to ještě horší než jsem si myslela, protože jestli je ten někdo nahoře tak mi vůbec nepřeje.
Mám pro něj takovou slabost .. Nikdy nezapomenu, co mi tehdy řekl ..

" Niky, víš, že tě mám rád, a vždycky budu, ale já vztah nechci, nechci se na nikoho vázat, není to mířeno špatně na tebe, nebyl bych s žádnou" co tím myslel? Je to úplně jasný, nechtěl mě nikdy a nevěděl jak mi to má říct !

Když včera musel jít naproti mě s nějakou ... ( :'( ) ruku v ruce, strašně zamilovaný páreček. Jak mě zase bodlo u srdíčka ... Měla jsem strašnou chuť ho zadupat do země, a jí vyrvat všechny vlasy co měla. Nemůžu nic :(( Je šťastný ...
Jak mě to trápí ... :'( Nejradši bych si zalezla do kouta a celej den brečela ...

Smutné výročí .. !

24. srpna 2013 v 18:04 | En. |  Deníček

Dnes je to přesně rok, rok co jsem volala svýmu nejlepšímu kamarádovi, že chci umřít, že on mě zklamal, že mě zablokoval všude kde mohl, a že já asi umřu žalem. Nikdy nezapomenu co mi můj kámoš řekl, Nikčo okamžitě přijeď, něco vymyslíme ..
Vymysleli, blbou mariuhanu, kterou tam u Jirky - mého kamaráda nechal právě Kuba, měla to bejt prý odplata říkal. On mi moc pomohl, ten den .. Škoda, že já to tehdy hned nehodila za hlavu. Milovala jsem ho, stejně jako dnes !
Rok a jeden den od onoho dne, kdy jsme se spolu "milovali" naposledy. Z jeho strany jen tak ... :-( Z mé to nejehzčí milování jaký jsem zažila. Nikdy nezapomenu. Den co dento mám před očima. Jako by se to stalo včera . A jak to letí, dnes je to už rok .. Rok, co mě odkopnul jak špinavej hadr, a co dělám já? Já jen ze sebe stále dělám šaška ...

Co se to s námi všemi děje?

23. srpna 2013 v 9:50 | En. |  Deníček
V první řadě bych Vám chtěla poděkovat za vaše komentáře, a za vaši velkou podporu, vaše komentáře mi někdy dávají sílu, někdy ne tak úplně, ale jsem ráda, že píšete co si myslíte a ne odpovědi typu: všechno bude OK.
všichni víme, že už asi nebude, že?

• Jeden den mi napsal, že prý chce odčinit to, jak se na mě sporstě vykašlal naposledy.. nedávala jsem nic najevo, řekla jsem mu "jak chceš" .. mluvila jsme neutrálně, ve skrytu duše jsem se hrozně těšila až budu s ním, srdce mi bilo na poplach .. ale to je tak všechno .. opět jsme se neviděli .. vím, že tímhle chováním už si mám něco uvědomit, uvědomuju, ale nejde to !

Nemůžu se z toho stále vyhrabat ...

Chci být lepší než jsem byla doteď !!!

10. srpna 2013 v 9:13 | En. |  Deníček
Říká se tomu léčba šokem, že? ..

Neupadat do depresí ... někdy to nejde, připadnu si jak odhozenej kus hadru, někdo kdo byl pro smích, komu jsem zpříjemnila den, tím že se na můj účet bavil, ztrapňovala jsem se stále tím, že jsem mu psala, dělala ze sebe idiota, když mi napsal on, málem jsem padla do kolen, ..bohužel vím, že kdyby napsal znova, do těch kolen padnu znovu.

Svým způsobem ho strašně nenávidím, na druhou stranu ho bezmezně miluju, a vím, že bych mu nebyla prozatím schopná říci NE. Je to špatně, ano já vím, ale nelze srdci ze dne na den poručit, vím že se mnou se to táhne už rok a půl ..
Nemůžu se zbavit těch myšlenek, že mezitím, co mě nasliboval hory doly, co já čekám, co já brečela doma do peřin, tak on měl jiné holky. Určitě. :-((
V čem byly lepší než já? .. Jak mohl spát s někým koho nemá rád, ke komu nic necítil? ..

Škoda, že pouhopouhé slova nestačí ... Kdyby stačila ... napadlo by mě jen tohle " Dala bych cokoli za to být s ním" ...
Cokoli ....

Musím zapomenout

5. srpna 2013 v 9:31 | En. |  Deníček
... Nenapíše, sedí tu pořád a nenapíše .. nic .. proč? ..
Ani trošku ho nemrzí, co mi udělal? .. asi ne, že ..
Já bych asi umřela, kdybych někomu udělala něco takovéhlo, umřela bych výčitkami, že jsem mu to nějak nevysvětlila ..
Strašně se budu snažit zapomenout, nová možnost je, ale nechci do toho skákat po nohách, když vím, že bych ho akorát zklamala...
Jsem zoufalá ...

Nevyšlo a tlustá čára

2. srpna 2013 v 18:07 | En. |  Deníček
Strašně mě to bolí !!! ale musím .. !
Pivo samozřejmě neklaplo, protože se opil odpoledne, ... fakt paráda ..
Bolí mě , že tohle musím psát, ale motá se mnou jako špinavá voda v kýblu ..
Nemá to dál smysl, nechci -- nechci --
:(((
Co na to víc říct