Duben 2013

AD*

10. dubna 2013 v 10:46 | En. |  Deníček
Ahojte všechny / všichni !
Moc všem co se sem vracejí děkuju za komentáře, je mi jasný, že nevíte co napsat, protože už se asi rok opakuju pořád dokola .. chápu to, asi si myslíte, že se utápím ve svojí sebelítosti, přiznávám ono to tak zní, když si to po sobě přečtu, ale víte není to tak úplně ... já jak to na mě přijde, oblíknu se a jdu si zaběhat, někomu zavolám, jdeme na pivo, ale prostě sami víte, že ne vždycky to jde ...
asi se na chvíli teď odmlčím, píšu pod práškama, jsem nadopovaná antidepresivama, jo je to znak toho, že už to naprosto jde mimo mou kontrolu ten můj stav, já to vím, ale nemůžu si pomoct, byla bych bývala v pohodě, kdyby mi v sobotu on nezavolal jestli někde nejsem, a já že naivní zamilovaná kravička utíká jako pejskek, těšila jsem se, myslela jsem si třeba, že když mě měl přeci rád předtím .. bude mě mít rád i teď ... opak byl pravdou .. sedli jsme si, všechno bylo fajn .. dala jsem si colu, a nic moc aby si nemyslel, že třeba moc piju .. nebo tak .. povídali jsme si, až došlo na téma proč mi tehdy udělal co udělal ... byl sice hodnej, to neříkám, že ne .. ale to co mi řekl, mě bude bolet ještě dlouho ..
" Niky, víš, že jsem tě měl rád, ale jen jako kamarádku, nikdy jsem k tobě necítil víc ... " a já kráva se ho ještě zeptám .. a nebudeš? a on jen tak nadzvihl ty oči a řekl ne ... tak mě hned napadla otázka, proč se mnou spal? .. Nikčo, promiň, to bylo prostě náhlej zkrat, úlet, měl jsem po rozchodu, potřeboval jsem se odreagovat, já tu holku mám pořád rád .. prosím tě zapomeň na to, bylo to pěkný, ale já už na to třeba zapomněl ... zkus to taky prosím ... " .. jak mě to bodá u srdce už jen když to píšu... vzala jsem si kabát a s brekem jsem utekla ...štve mě, že mě viděl brečet !!!!
Další bomba je, že mamku dnes z minuty na minutu bezdůvodně vyhodili z práce ... parádička .. co teď budem dělat? začíná se všechno sunout do prdele ... a nebuďte na antidepresivech .. ! já vím, že je to zlo, ale momentálně je potřebuju ...
PS: mohli byste mi s něčím pomoct? teď se mi bude hodit každá koruna, a já bych vás jen chtěla poprosit, na těchto stránkách se dá vydělat 1400 třeba za 3 dny, už mi poslali 2x peníze za týden jsem měla 3 000, je to jediná stránka tohoto typu, která je fakt důvěryhodná .. mohli byste se přes tento odkaz zaregistrovat? a sami pak můžete začít taky ;) kdyžtak pokud budete chtít více informací, tak mi napište do komentářů a domluvíme se. Děkuju moc ! odkaz:


Buďte svý a mějte se líp než já ..Každý den přemýšlím .. nad kravinama !

7. dubna 2013 v 9:34 | En. |  Deníček
Na nic jinýho mě už ani neužije ..
Nejsem úplně oukej .. zase s tím bojuju od začátku :'( Tohle se nemělo stát, on tam neměl chodit, to je strašně hezký, že mi NAPSAL, že je mu to líto, co udělal, ani jako chlap se k tomu neuměl postavit, a on se vlastně chudáček rozešel s přítelkyni s kterou byl předemnou, co si o tom myslet, že jsem byla jen pitomá náhrada do postele, aby se nenudil, ale já ho mám fakt ráda, nejvíc to bolí to zjištění, že on mě vlastně rád vůbec neměl .. NIKDY .. byla jsem prachobyčejnej substitut... miluju ho :'( :'( ale proč?

Období přijímaček, tak mě zas napadá, jak jsem byla minulej rok nejpitomější ze všech .. a to budu napořád, taky mě napadá, že jsem zase přibrala a že jsem ten největší parazit všude ... všechny akorát otravuju svou přítomností, a nebo mě všichni jakožto největšího blbečka využívají ..