Únor 2013

Dlouho jsem nepsala .. aneb ..

17. února 2013 v 23:59 | En. |  Deníček
... psychické problémy gradují ...
Minulý týden jsem musela resuscitovat vlastního taťku, neskutečná zkušenost a už nikdy víc to nechci zažít, ani nepříteli to nepřeju ... nebudu o tom moc psát .. naštěstí už je mu líp .. z čehož plynou problémy s penězi, protože je na neschopence, že ..
další rána do srdce .. jo to bych nebyla já .. spolužák je tedy zadaný, budiž, nidky nikdo na kubu mít nebude .. v žádným případě to už jsem pochopila .. :) ale líbil se mi barman .. z podniku kam chodím moc ráda , .. od první chvíle ano je to ten kterýmu jsem tam nechávala číslo ..jak mi napsal že má přítelkyni, včera tam příšel už řádně kantáre .. tedy na kašu .. jenom popít .. padal po zemi .. neměl směnu no, snažila jsem se toho chytit, lezla jsem za ním jak šašek .. absolutní kráva ., co ..
na moment se vzdálím vracím se ..a on se tam líbá s mou nejlepší kamarádkou, rána z čistýho nebe do srdce, ... kamarádka která má stopadesaát kilo, jasne nic neni o postave ani nejak podobne ...ale daniel on nevim nevim .. mu v tuchvili to bylo jedno koho ma, zkousel to i na me ale proc bych to delala kdyz je opily na padrt... sebrala jsem svych par svestek a utekla vyfakovala jsem ji jeste pres sklo ..
cely den otravuje .. ze za nic nemuze ze byl opila a ona strizliva .. WTF?? ze ji to vadilo ? dalsi WTF? kdybych od ni z jejich oci cokoli citila minimalni odpor k nemu pomohla bych ji, ale ona mu to opetovala ... nenavidim ji !!! a jeho taky !!! nemluvim o tom ze jsme s nim hrali predtim paku ale on misto paky mi s prstama mlatil tak o stul ze mi zlomil dva prsty, tahle rana se ale zahoji ale rana na srdci nikdy ! nejde ani tak o nej ale o princip, samozrejme me to bolelo, ja o nem snila od prvni chvile co jsem ho uvidela drzela jsemse zpet protoze mi nakukal ze ma pritelkyni .. mohl mi rovnou rict ze nema zajem .. bylo mi divny ze na zadnou jeho smenu nikdy zadna holka neprisla, ale tohle bylo moc i na moje nervy, kamaradka samo skoncila ja kamaradky ktery mi lezou do zeli nepotrebuju, nenavidim JI ! NE !