Nový rok, nové období ..

2. ledna 2013 v 22:13 | En. |  Deníček
Kéž by to šlo jen slovně si to takhle načárovat ten život ..
Samozřejmě všem přeji do Nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchu ať už v osobním životě či ve škole nebo práci .. ale především to zdraví :-))
Jak tenhel blogovej svět bude pokračovat? Jak s ním budu pokračovat já? Já doufám, že jo .. ! Vrátím se v plné síle, ale teď momentálně je zkouškový období, takže se sama sobě divím, že tu teď píšu ..

Moc novinek nemám, Kuba zřejmě odepsal jen ze slušnosti, na Silvestra mi sám od sebe nenapsal ... nečekaně samozřejmě .. co říct, že blbej zamilovanej a naivní člověk si kvůli jedný smsce dělá vrásky, naděje .. úplně zbytečně .. jasně, použít jednou selskej rozum .. že by do měl byl strašně zaláskovanej, když mě tu neviděl 4 měsíce, a čekal na to až mu napíšu na Vánoce, to asi ne ... škoda .. mám ho pořád ráda, pořád bych za něj dala cokoliv i ruku do ohně, on ale za mě ne ..
Táta mi na Nový rok zkolaboval na ulici ...
Doma je to jinak špatný, na Štědrej den se taťka přiznal k jiný ženský ...
Prostě prý Vánoce jak maj bejt ..
Všechno je v prdeli ... všechno se řítí do konce .. do těch největších sra*ek ...
Nenávidím tenhle zaje*aanej život .. nesnáším tu nespravedlivost, nesnáším to, že nemůžu mít kluka, kterej by mě měl rád, i když jsem v životě neudělala nikomu nic špatnýho, nesnáším sama sebe,že ze sebe dělám dělala jsem před ním toho největšího šaška, tu největší děvku !!! ale já to dělala jen z lásky k němu ... z žádnýho jinýho důvodu .. !!! ne .... co říct .. krásně jsem to zas zakončila, že ... omlouvám se .. nebaví mě to, nesnáším to ... nesnáším tenhle neférovej svět a zacházení ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 5. ledna 2013 v 10:39 | Reagovat

Achjo Niky, ono prostě holka občas udělá z lásky ke klukovi a ty největší blbosti :)
Ale ty teď toho hlavně nelituj, ono v tu chvíli ti to přišlo správný a teď už s tím stejně nic neuděláš. S tím tátou mě to mrzí. Jak po zdravotní stránce tak i z toho ohledu, že si přiznal k jiné. Jenže, bohužel to tak občas chodí. Já nevím, já rodiče nikdy spolu ani neměla. Táta žil v Praze, mamka se mnou a bráchou v LTM. Když mi bylo asi 5, tak jsme se odstěhovali k němu. No, byli jsme tam asi 2 měsíce a pak mamka odešla k prababičce a pak zpátky k rodičům. Teď jsme s mamkou samy a nic nám nechybí. Táta žije taky sám, jen za náma jezdí. Ale tak plno lidí mi řekne, že to nechápou, vždyť moji rodiče se ani nevzali, ale prostě už to tak u nás je a asi bych to ani jinak nechtěla.
Přeju Ti, ať rok 2013 je o dost lepší, než roky předchozí, uvidíš, že to bude krásný rok a zvládni to zkouškové! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama