Navěky věků sama ..

24. ledna 2013 v 14:42 | En. |  Deníček
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . .
. . . . . .
. . . .
. . .
. .
.
Asi nemá cenu už tohle řešit ... Já snad navždycky budu sama, už ani nehledám, ale je to naopak tam kde to bylo, schovaná šedá myška, a když náhodou chytnu náladu a začnu se v hospodě bavit, tak mi zase nějací místní vožralci řeknou, že jsem vlezlá ... tak co je teda špatně? je to mnou ? nebo lidma kolem mě? ..
.. Jsem ráda, že teď nemusím chodit do školy, protože nemusím potkávat toho spolužáka, kterýmu jsem tak říkajíc " vylila srdíčko" i když ne tak úplně, Kuba je Kuba a navždycky bude mít u mě místo .. Chtěla jsem jen zkusit něco jiného, hodně holky mě do toho nakopaly, že když se mi líbí, tak za zkoušku nic nedám, ale já věděla, že to takhle dopadne .. takže nevím proč jsem se nakonec nechala ukecat ... a udělala ze sebe šaška .. každopádně mě to všechno mrzí .. mrzí mě to, když jdu po venku a zamilovaný páry se objímají ... všude .. jak kdybych narazila na všechny zamilovaný páry v celým velkým městě ..
ach bože .. jakého šaška jsem udělala ze sebe, a třeba ho už ani neuvidím no ... napodruhé jsem neudělala účetnictví, takže je možný, že poletím ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 25. ledna 2013 v 11:08 | Reagovat

Niky, nevzdávej to, já matiku neudělala, pokusy mi vzala kvůli nemoci, protože jsem nedorazila a další termíny už nestihla, testy mi o pár bodů nevyšly, tak to musím opakovat za rok, jestli to nedám, letím. Zítra opravuju další předmět, za týden (dva) další.. všechno jen opravuju a to čekám ještě na další předmět, jestli opakuju ted, nebo za rok, ještě se nevyjádřili. Tu školu, spíš sebe začínám za tohle nenávidět, doma ted problémy s penězmi, každý akorát má špatnou náladu, skoro veškerá technika se pokazila a u kluků mám též smůlu =(.  Všechno zkazím, o kamaráda zájem nemám a když už se někdo najde, tak si s ním nerozumím tak, jak bych chtěla... Poslední týdny jen brečím a brečím, pokud zrovna nepíšu, nebo neblbnu... A jsem na tom podobně jako ty, taky to vždycky klukům řeknu.. prvně zájem že jo, pak se na něco vymluví a už ho nemají.. je to v háji no.. ale nesmíme to vzdát ;).

2 Charlotte Charlotte | Web | 25. ledna 2013 v 12:55 | Reagovat

nestresuj sa tým, že nikdy nikoho nebudeš mať. máš ešte celý život pred sebou, to je kopec času stretnúť toho pravého. :)

no ja študujem na pedagogickej fakulte AJ a SJ. skúšky už ako tak mám, teda väčšinu, spravené. ale 2 musím opravovať. mali sme ich dokopy 9. teraz v pondelok idem na opravnú, tak hádam to výde. keď nie, budem si tú skúšku musieť preniesť do ďalšieho ročníka... no uvidím ako to dopane. ale našťastie už mám potrebný počet kreditov do ďalšieho semestra.

3 Anča ^_^ Anča ^_^ | E-mail | Web | 25. ledna 2013 v 17:30 | Reagovat

Ale, vždycky ti život dá šanci začít od znovu, na všechno se vyser a jdi si za svým! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama