Leden 2013

Absolutely NOTHING !

30. ledna 2013 v 13:57 | En. |  Deníček
Nezvládám .. absolutně nic ..
Mám chuť umřít ..
Musím tu být s mamkou ale .. :'(
Nejenom, že jsem tak blbá, že si neumím nikoho najít, já jsem prostě blbá úplně na všechno .. Nevím co jsem komu udělala, že je to teď jedna podpásovka za druhou ... Teď moc na sociálních sítích jako je facebook nebývám, ale jak jinak, než že si k tomu sednu, a zrovna můj spolužák co mě tak taktně pošle do zadku ... " M.... je ve vztahu s ... " WTF? PROOOČ? :'( Proč se na to zase budu muset dívat každej den ve škole .. ?? .. Nechci a nebudu .. Končím tam asi , jednak kvůlůi němu a jednak kvůli práci ... musím něco dělat ... sere mě to všechno, kamarádky nemám absolutně žádný jsem zjistila, když jsem je fakt potřebovala, byly strašně unavený ... takový kamarádky já nechci !!! mě je teď nejlíp ... když jdu ven sama ... a procházím se po venku ... nebýt mamky ... okamžitě bych skočila i přes strach z výšky dolů ... bez výčitek a všeho ... stejně mi není nikdy přáno ...
chci aby bylo všechno zase fajn ... aby mě měl Kuba rád, aby to bylo jako dřív ...
teď by mi stačil Martin .. spolužák .. ale budu ho potkávat ve škole s jeho novou krásnou přítelkyní ...
já bych se fakt kopla do zadnice :'( :'(

Chtěla bych tu někdy fakt nebýt ...

26. ledna 2013 v 12:15 | En. |  Deníček
Promiňte za depresivní hned nadpis ...
Všechno jde z kopce, začíná mi všechno protíkat mezi prstama ..
Jak škola, což je teď pro mě to nejmenší .. tak kluci .. :'( a rodina v neposlední řadě ..
Taťka si mě včera zavolal, že se chce s mamkou rozvést, že už tři roky žije s jinou ženskou ... aha .. to je celý .. takže on si tam dělá tatínka jejímu synovi, a my se o něj bojíme doma, že se neozvývá .. :'(( PROČ? .. Já tohle nechápu .. proč když má člověk smůlu, musí se mu lepit na paty pořád ...
Stejně nakonec asi ukončím studium, protože budu muset mamce pomoct finančně .. najít si brigádu, cokoli .. :((
Momentálně do toho všeho trpím migrénou, třikerát jsme omdlela ale volit jdu!!! hned jak to dopíšu .. :)) Nebudu psát koho, někteří byste mě zlynčovali ..
Holky .. vážně i když je to už ohraný, bych teď toho vysněnýho u sebe potřebovala abych se měla o koho opřít, slyšet od někoho, že mě má fakt rád a že je tu pro mě .. chtěla bych někoho takovýho, kor v týhle situaci .. moc o tom zatím mluvit nebudu, ale je to jistý ..
ke všemu pustili z vězění jednoho známýho, kterej se na mě upnul a celu měl vystavenou mýma fotkama ... teď mi pořád píše a jde k nám do města, začal mi i vyhrožovat ... byl zavřenej za to že svoji matku napadl nožem a motorovou pilou ... taky by se mi přítel hodil, ale já ho prostě v životě mít nebudu .. říká se, že odmítáme ty co nás milují a naopak, ale já si nejsem ani vědoma, že by někdo mě měl rád .. chci jen poznat jaký je to, když mě má druhej rád ... chci toho vážně tolik??? ... :(

Navěky věků sama ..

24. ledna 2013 v 14:42 | En. |  Deníček
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . .
. . . . . .
. . . .
. . .
. .
.
Asi nemá cenu už tohle řešit ... Já snad navždycky budu sama, už ani nehledám, ale je to naopak tam kde to bylo, schovaná šedá myška, a když náhodou chytnu náladu a začnu se v hospodě bavit, tak mi zase nějací místní vožralci řeknou, že jsem vlezlá ... tak co je teda špatně? je to mnou ? nebo lidma kolem mě? ..
.. Jsem ráda, že teď nemusím chodit do školy, protože nemusím potkávat toho spolužáka, kterýmu jsem tak říkajíc " vylila srdíčko" i když ne tak úplně, Kuba je Kuba a navždycky bude mít u mě místo .. Chtěla jsem jen zkusit něco jiného, hodně holky mě do toho nakopaly, že když se mi líbí, tak za zkoušku nic nedám, ale já věděla, že to takhle dopadne .. takže nevím proč jsem se nakonec nechala ukecat ... a udělala ze sebe šaška .. každopádně mě to všechno mrzí .. mrzí mě to, když jdu po venku a zamilovaný páry se objímají ... všude .. jak kdybych narazila na všechny zamilovaný páry v celým velkým městě ..
ach bože .. jakého šaška jsem udělala ze sebe, a třeba ho už ani neuvidím no ... napodruhé jsem neudělala účetnictví, takže je možný, že poletím ..

Omlouvám se, že píši až nyní ..

20. ledna 2013 v 8:53 | En. |  Deníček
.. ale zkoušky začaly být docela nad mojí sílu :( .. už mi zbývají jen dvě a já hrdě bojuju, ale ta nejhorší zkouška mě čeká ve středu, účetnictví, tak na mě myslete :-) děkuju ...
Jinak mám nudný život, pořád jen samá škola škola škola ...
Líbí se mi jeden spolužák ... už jsem vám o tom psala, říkala jsem to jedný holkce kámošce ze třídy co se mnou dojíždí, a ona mu to zřejmě vykvákala ..a i když víceméně o nic nejde, je mi trapně ještě říští rok, po tom co mi napsal na chatu jednou a za druhý, i přesto, že jsem to nikdy moc neřešila, tak po těch nezdarech teď ... sem si dokonce i přála .. aby mi napsal nebo něco, on mi napsal .. něco ve stylu že se něco doslechl a jestli mu nechci něco říct, a já že asi ne .... a on že neví co je na tom pravdy, ale že by to RÁD slyšel ode mě, ano ... a já idiotka jsem mu to ještě napsala, ne že se mi líbí, ale že často jezdím k nim do města, jestli by nechtěl někdy někam zajít ... samozřejměto dopadlo úplně nečekaně, jako vždycky ..
"Nechci abys byla zklamaná, ale ted jsem zacal chodit s jednou holkou ven a libi se mi takze by to nebylo vhodny" ... waw, silnej kopanec do zadku .. pak mi napsal jeste neco co me srazilo na kolena ..
"Neberu to vubec spatne, je dobre, kdyz si lidi umi rict, co citi, i kdyz je to treba jen z jedne strany, nebud z toho smutna"
Tohle řekne každej .. :-)) Ale oni už nevidí, že životem proplouvám jak hodně špatná ryba ..

Dělat ze sebe šaška, to umím ..

6. ledna 2013 v 10:08 | En. |  Deníček
Jo, byl to opravdu skvostný nápad říct si jeden večer, že se zbavím Kuby .. ono to vypadalo hezky, podotýkám v mé oblíbené hospodě, začal pracovat krásnej číšník, kterej je napůl cizinec, začala jsem tam chodit víc, protože jsem ho chtěla vidět a pořád víc a víc, dokonce jsem se s ním seznámila .. jmenuje se Dan :)) jméno vybírala maminka zřejmě :) , je nádhernej, sympatickej, trošku problém s tou češtinou má, ale né tak hroznej, každopádně bavil se se mnou o škole a podobným ... a já to hned záhy musím dokonale posrat !
Tím že mu tam nechám číslo romanticky napsáno na kapesníku + k tomu ty kecy o kolo, vypadáš jako fajn kluk, chtěla bych tě poznat víc ........

Nechápu proč jsem to udělala, asi jsem si byla moc jistá .. samozřejmě se neozval .. co jsem čekala .. že zase ..
ať už se rozhlížím kdekoli kdykoli, nikdy prostě .. já mám pocit, že já prostě nemůžu mít nikoho, ..
asi jsem zakletá ..
nechápu to
taky chci už poznat ten pocit, když tě má někdo opravdu rád .. už prosím :'( ..

7.1. musím to doplnit, úúúúúplněěěěěě nečekanáá zpráva .. :)) .. ODEPSAL MI :) Samozřejmě mě ale taktně poslal do háje, takže ať prostě udělám COKOLIV ! tak jsem akorát za šaška debila a NIKDY ale fakt NIKDY to nemůže vyjít, vidíte ten pokrok? chtěla jsem zkusit něco jinýho než pořád blábolit o Kubovi, kterej na mě zvysoka kašle .. a stejně, vždycky to dopadne takhle ..kdYž jsem včerašla parkem a vidím ty páry .. je mi z toho zle, špatně, že já tohle nikdy nezažiju snad .. nevím co jsem udělala tak špatnýho, ale asi něco jo ..

Nový rok, nové období ..

2. ledna 2013 v 22:13 | En. |  Deníček
Kéž by to šlo jen slovně si to takhle načárovat ten život ..
Samozřejmě všem přeji do Nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchu ať už v osobním životě či ve škole nebo práci .. ale především to zdraví :-))
Jak tenhel blogovej svět bude pokračovat? Jak s ním budu pokračovat já? Já doufám, že jo .. ! Vrátím se v plné síle, ale teď momentálně je zkouškový období, takže se sama sobě divím, že tu teď píšu ..

Moc novinek nemám, Kuba zřejmě odepsal jen ze slušnosti, na Silvestra mi sám od sebe nenapsal ... nečekaně samozřejmě .. co říct, že blbej zamilovanej a naivní člověk si kvůli jedný smsce dělá vrásky, naděje .. úplně zbytečně .. jasně, použít jednou selskej rozum .. že by do měl byl strašně zaláskovanej, když mě tu neviděl 4 měsíce, a čekal na to až mu napíšu na Vánoce, to asi ne ... škoda .. mám ho pořád ráda, pořád bych za něj dala cokoliv i ruku do ohně, on ale za mě ne ..
Táta mi na Nový rok zkolaboval na ulici ...
Doma je to jinak špatný, na Štědrej den se taťka přiznal k jiný ženský ...
Prostě prý Vánoce jak maj bejt ..
Všechno je v prdeli ... všechno se řítí do konce .. do těch největších sra*ek ...
Nenávidím tenhle zaje*aanej život .. nesnáším tu nespravedlivost, nesnáším to, že nemůžu mít kluka, kterej by mě měl rád, i když jsem v životě neudělala nikomu nic špatnýho, nesnáším sama sebe,že ze sebe dělám dělala jsem před ním toho největšího šaška, tu největší děvku !!! ale já to dělala jen z lásky k němu ... z žádnýho jinýho důvodu .. !!! ne .... co říct .. krásně jsem to zas zakončila, že ... omlouvám se .. nebaví mě to, nesnáším to ... nesnáším tenhle neférovej svět a zacházení ...