Listopad 2012

Zavřete oči, odcházím ..

22. listopadu 2012 v 21:47 | En. |  Deníček
. . . . . .
Neměla jsem ho, nemám a nikdy mít nebudu, co to je? ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

No .. historie se opakuje ..

18. listopadu 2012 v 22:50 | En. |  Deníček
... Jo, měla bych si holt zvyknout, nebudu vám tu brečet, protože stejně jsem stále zamilovaná do Kuby .. asi to tak bude, jen jsem ve svým spolužákovi možná viděla jakousi záchranu, moc hezky vypadá, a uměla bych se do něj zamilovat, ale jako vždycky to dopadlo, že prý jak řekl Kuba, dopadlo to jak to dopadnout mělo, aha ..
a já co?
já budu navěky sama, když se po tolika měsících rozhodnu s tím něco dělat ... tak to stejně dopadne jako tolikrát předtím ..
už mě nebaví se všude kolem mě koukat na zamilovaný dvojičky, ... a závidět jim, závidět to, jak se mají rádi, jak se vzájemně podporují ..
já můžu jen závistivě koukat .. přemýšlet nad tím, co dělám špatně ... proč se žádnému klukovi, kterého si vyhlídnu když už teda .. nelíbím ..
každopádně .. už jsem ztratila veškaré naděje...

Jsem ze sebe nadšená ..

4. listopadu 2012 v 10:24 | En. |  Deníček
Docela ..
Holky !!! já našla kluka,který se mi líbí,já tomu nevěřím .. ale už nebrečím každou noc kvůli Kubovi .. samozřejmě,že takhle rychle zapomneout nedokážu a myslím,že to nedokáže nikdo,ale už to ,že před spaním myslím i na jiného kluka je pokrok ..
Jen to asi nebude úplně dělat dobrotu ... je to můj spolužák .. nevím,moc se nebavíme,protože jsme rozděleni dle abecedy a každej jsme tedy v jiné skupině ... Je tak hezky roztomilej,a já už konečně věřím v lrpší zítřky .. sice zatím nemůžu a nechci nic , zase je tu ta naděje ... i za ten nejmenší krok ... skrz kubu jsem ráda ..

Jinak se mi narodila druhá neteř 24.10.2012 - v 5:59 ráno, vážíila 2 030 gramů,a měřila 43 centimetrů .. jmenuje se Deniska,a nyní je stále ještě v inkubátoru,ale za chviličku už povalí dom,tak pak vám samozřejmě ukážu fotečky toho mrňouska :-)