Září 2012

Cítím , jako bych nebyla ..

30. září 2012 v 21:59 | En. |  Deníček
Znáte ten pocit,že ano? ..
Cítím se pod psa .. ano,ano škola je celkem fajn,i lidi jsou tam fajn,ale co mojí bývalí kamarádi ze střední? co lidi,co jsem je znala 10 a víc let ? nic .. denodenně dojíždím 50 kilometrů na úkor osobního života ..
Stejně .. moc mě to nebaví,ale aspoň něco ..
Je to jediný,čím se teď zabavím ..
Ale na druhou stranu to poslední co by mi vadilo,kdyby se nějak pokazilo ..
Já vím,mám co jsem chtěla,ale ne vlastně nemám .. Nestuduju to,co jsem chtěla,protože mi to prostě není umožněno,na co jsou nějaký sny?? když ji je splnit nemůžu ..
na školu zvysoka kašlu teď , to je to to poslední co mě trápí...
jedno slovo ... Kuba ...
mám ho před očima .. pořád .. ano znám spoustu nových kluků,jeden je i celkem pěkný,ale ani se na mě nepodívá,klasicky .. stejně mám pořád v hlavě Kubu ..
Vzpomínám na to,jak jsme byli spolu .. jak to sice bylo jedinkrát u nás doma , u mě v pokoji, a každý den ,když usínám vzpomínám na to krásný,nádherný ... milování s ním .. a mám ho před očima pořád ..
Proč ten čas nepomáhá .. já vím,protože se sama nedokážu a nechcu vzchopit .. ale já ho mám fakt ráda :(

Neaktivita

25. září 2012 v 5:41 | En. |  Deníček
Moc se Vám omlouvám za svou neaktivitu,nebylo to dobrovolně,měla jsem teď spousty problémů doma,a do toho ještě nepřišla menstruace, ano bylo by to prazvláštní,protože poslední byl Kuba,musela bych být už ve třetím,ale nikdy nevíte co si vaše tělo dovolí a nedovolí,konkrétně znám holku,která bere antikoncepci a 5 měsíců dostávala menstruaci, a tešd zjistila,že je těhotná, no a už si to musí nechat no ... já antikoncepci tedy neberu,nechci přibrat :D než bych si to odzkoušela tak už bych byla jak kedlubna :-))
No a tím jak jsem si vsugerovávala,že jsem těhotná a co budu dělat,tak mi menstruace se zpozdila o 20 dní,to víte byly to nervy,přčedevčírem jsem našla odvahu a šla s tím za mamkou,byla na mě hodná,a možná tím se mi ulevilo,včera jsem se smála smála smála ... a najednou ukrutná bolest,ale teď nevím zda jsem byla nebo bylo,že by to nedej bože "samo odešlo" ..
Jinak u mě nic nového není,na nové škole je to fajn,sice nejsem na výšce ale jsem na vyšší osdoborné,a zatím mě to tam baví,našla jsem si spousty nových kamarádů,ale na Kubu myslím pořád,dojíždím vlakem,a výždycky když do školy jedu nebo přijíždím z ní,jedem kolem čtvrtě kde bydlí a já si nikdy neodpustím větu "Tam bydlí on,mého srdce šampion" :)

Zdravím ..

17. září 2012 v 21:39 | En. |  Deníček
Zdravím Vás všechny co sem občas zaskočíte ...
Ale nějak netuším co psát,mám se pořád stejně,takže blbě,a já vím,že tím samým co píšu vás akorát tak otravuju ..
ve zkratce nic se nezměnilo .. Kuba se neozval,neodblokoval si mě ..
a já můžu volat akorát tak z okna "Kuboooo,pochop to,já tě miluju" Já vím už jsem ho ztratila ale nějak se s tím nemůžu smířit, .. to že se mnou nechce být ani v kontaktu to bolí nejvíc ... to,že mě měl asi jen tak,to bolí ještě možná víc,protože já stále doufala v to,že to bude fajn .. nebylo a ani nebude... představa že už se s ním nemůžu kontaktovat,že už mi od něj nepřijde smska,ani ta přiblbá zpráva ahoj jak se máš na facebooku .... ten pocit mě ničí !!

ach Kubo ..

3. září 2012 v 21:48 | En. |  Deníček
" Radši se budu trápit pro něco,než žít pro nic"
.. Kéž bych ti to mohla říct do očí,vykřičet do světa,jak moc tě miluju !! Nemůžu to udělat,protože ty mě nechceš ani vidět,nehceš být se mnou v kontaktu,nic pro tebe neznamenám,dala bych všechno zato,abych tě mohla zpoza kouta pozorovat,ale ani to mi není dovoleno .. nevím,kam rád chodíváš,já teď momentálnmě ráda chodím na místa,kde mi bylo krásně,kde jsem byla nejšťastnější,jsou to místa,kde jsem byla s tebou .. kde jsi mě objímal,hladil a líbal,šeptal jsi mi krásná slova,pokaždé ,když jdu spát,myslím na tebe,vzpomínám !! takl ráda a tak moc vzpomínám !!! pokaždé si promítnu to naše jediný,ale nádherný milování,na který nezapomenu, hodně dlouho,bylo to to nejhezčí co jsem za svůj život zažila ..
Tolik mi chybíš,a já nemůžu dělat nic,složila jsem ti básničku,a ty jsi nereagoval .. miluju tě a nedokážu být bez tebe,chtěla jsem se vzchopit,ale jde to moc ztuha ...