Už to dokážu .. !!

12. srpna 2012 v 19:05 | En. |  Deníček
... už to nebudu poslouchat ... jak jsem pitomá,jak jsem jediná ze třídy ,kdo se nikam nedostal ... neznám nikoho kdo by se u nás nedostal .. já už nechci být doma,nechci být nikde,celá rodina je naštvaná .. a já už tu nechci být .. zklamala jsem je,ale nejvíc sama sebe,jsem nejblbější? asi jo ..
Já jsem srab a už to tak zůstane navždy, nechci tu být ... nechci ...
dneska to zvladnu ... dneska uz to chci udelat... nenavidim celej tenhle nespravedlivej svet .. nebudte na me nastvani,ze tak hnusne pisu,pisu v afektu a ve stresu,chci byt co nejrychlejs odsud .. chci jit za dedou ... dneska to dokazu, ja uz musim pryc ... je to asi muj osud, ... roznasela jsem vzdycky usmev a radost smich a dalsi smich ... snazila jsem se kazdymu pomoct, ale nikdy se radosti ze zivota nedostalo me, nikdy jsem nemela nikoho,kdo by me mel vazne rad .. nikdy jsem nedokazala byt peknou holkou pro klukambyt atraktivni .. a vsechno ... uz me to nebavi,delat ze sebe jen saska a poslocuchat jak jsou vsichni stastni ,ze jdou na vysokou ... a ja bych mela sedet doma ...s prumerem 1,2 .... ? ne , tohle je nespravedlive,... a ja v tomhle nespravedlivym svete uz necchi pokracovat,jdu se prvne zlit .. do nemoty , vsechno mam naplanovane,ja jsem se rozhodla,ja to chci udelat ! chci mit klid !!! jedine opetovna smula mi zabrani .. ale to se nesmi stat ... dneska uz me nepreveze .. nechci dal zit ve stresu ... vsechny kolem sebe miluju .. ale zivot nema rad me .. spis osud..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doma Doma | Web | 12. srpna 2012 v 19:16 | Reagovat

Ale no tak! Nic není tak žhavé. Nejdřív by ses měla uklidnit a pak vynášet rozhodnutí :).

2 Alciellë Alciellë | Web | 13. srpna 2012 v 0:29 | Reagovat

A já jsem vzduch? Víš jak nám budeš chybět? Pomyslela jsi na to, jak bude ostatním, když nás opustíš? Niky, není to tak, jak se ti to teď jeví. Jednáš jen z lítosti, ze stresu, ze vzteku.. Škola přece není to hlavní. A kluci už vůbec ne.. Podívej se na mě, jdu na školu, na kterou jsem nechtěla, protože je "pro blbce". A kluci? Jeden pitomý vztah za celých dvacet let a to je ještě jen dva víkendy? Ano, mohla jsem mít úlety a vztah a já odmítla, ale přece dobře víš, kvůli komu.. protože jsem byla blbá! Ty jsi krásná, jenom si říkáš opak a to tě sráží dolů, tebe kluci mají rádi, nevzdávej to, on se ten pravý najde, jen nesmíš do všeho tak hrrr a od včeho čekat víc a zamilovat se na poprvý.. tak jako já... Teď možná na tenhle komentář budeš naštvaná, ale jsem unavená z brigády, kolem jedenácté jsem dorazila domů, tak to kdyžtak omluv, nebo přeskoč, smaž, co uznáš za vhodné, ale zamysli se nad tím. Vzdáš to, budeš za chudinku, nebo se rozhodneš bojovat, budeš mít kluka, obdiv všech, co čtou tenhle blog i ostatních a něco později časem dokážeš? Proč sis zrušila facebook? Doufám, že není pozdě, pokud ano, tak jsem se v tobě zmýlila, měla jsem tě za statečnou holku, co hodlá bojovat stůj co stůj a stála za obdiv. Pokud jsi však někde bokem a tenhle komentář opravdu čteš, promin mi to Niky, že jsem tak hnusná, ale asi je to potřeba, aby ses probrala. Vždyt nejsi blbá, jen jsi neměla štěstí, o tom už je život, a už vůbec ne jediná. Niky, jen co budu mít příležitost, čas a peníze a naši mě pustí, popř. seženu, kdo by jel se mnou, tak tě navštívím a věř, že ti to vytluču z hlavy, protože ti ukážu, jak fajn je být "živý", užívat si života ;). Prosím, už kvůli mně neházej flintu do pole. Copak pro tebe nic neznamenám?

3 Andy :P Andy :P | Web | 13. srpna 2012 v 8:27 | Reagovat

Niky, nedělej to!
Už plno věcí jsi překonala, zvládla a to je nejlepší znamení pro to, aby jsi tu byla. Jsi skvělá, chytrá a silná holka, která to dokáže.
Sama mám tolikrát takovou chuť všeho nechat, jak už mě ten život se*e, ale řikám si, že takhle bych z toho vyvázla moc snadno. Život je boj, tak je za potřebí bojovat ;)
Já ti věřím, že to zvládneš. Na tvůj blog chodím už nějakou tu  dobu a vím, že ty na to máš.
Jen si to uvědom a řikej si, že jednoho dne jim to všem ještě ukážeš.
Doufám, že tohle vše nepíšu pozdě, ale já doufám, že jsi to prostě neudělala.
Nevzdávej to! ;)

4 Charlotte Charlotte | Web | 14. srpna 2012 v 14:16 | Reagovat

Niky dúfam, že sa čo najskôr zase ozveš a už nie s takým to článkom, ale s článkom, ktorý bude zase plný síl bojovať! Napísali ti to už aj predo mnou v komentároch a je to pravda - nie si hlúpa, ani škaredá... si len sklamaná a unavená z toho všetkého, čo sa deje, ale to prejde, všetko bude zase dobré. Nikto ťa neodsudzuje za to, že si sa nedostala na vysokú, je to len škola... a aj ke´d je možno dôležitá, tak nie je to to najdôležitejšie na svete. A tvoja rodina ťa má určite rada a nezavrhnú ťa len kvôli vysokej. Veľa ľuďom sa to nepodarí na prvý krát, máš šancu ísť tam o rok. Všetko zvládneš, máš našu podporu. Verím, že si neurobila žiadnu hlúposť. A pre chalanov sa netráp, poznám veľa dievčat v tvojom veku, ktoré proste ešte nezpoznali toho pravého. To príde samo, nič sa neboj... netráp sa pre tých, ktorí si ťa nevážili. Hlavne maj rada samú seba a uvidíš, že aj druhí ťa budú mať. Každého občas trápi sklamanie, vina a niekde v kútiku duše si myslí, že nemá žiadnu cenu.. ale to sú všetko len myšlienky a myšlienky možno zmeniť. Určite bojuj ďalej!

5 mamka Iveta mamka Iveta | E-mail | 15. srpna 2012 v 12:00 | Reagovat

Ahoj holky,
nenacházím slova co napsat.V úvodu asi jen to,že Niky je v pořádku,jen se delší chvíli zřejmě neozve.V historii jejího počítače jsem našla tuhle stránku,věděla jsem o tom,že si píše něco takového jako blog,bohužel mě nenapadlo přečíst si to dříve.Se svou dcerou mám vztah založený na té nejvyšší důvěře,z toho co jsem stihla přečíst mě mrazí.Nikdy jsem na ní neviděla sebemenší náznak smutku,jisté zklamání v sebe sama po nepřijetí na VŠ.Bývávala cílevědomá a chtěla se stát překladatelkou či tlumočnicí,bohužel jí to nebylo umožněno s rozsudkem,že jejich povinností i přes její nadprůměrný výkon v jazyce německém je "držet" 50 míst slovenským občanům.Bohužel bydlet ve velkoměstě se nevyplatilo.Ztratila víru,samozřejmě jak výše napsala kamarádka,s manželem jsme nejásali,ale nikdy by jsme ji nevyčítali něco takového,vždy je spousta možností.nejásali v tom smyslu,že jsme oba tušili,že to pro ni bude to největší životní zklamání doposud.Nenašla jsem sílu číst si tenhle blog dál,protože jen ze dvou článků mám mrazivý pocit,že svou dceru vůbec neznám.Jako malá byla šikanována,a bohužel mám pocit,že i to se kdysi odrazilo na její psychice.Minulý rok jsme museli dát pryč pejska se kterým vyrůstala a v neposlední řadě ji před 9 lety opustil člověk,který ji vychoval a miloval jako svou dceru,můj táta,její dědeček načež začala se sportem,protože chtěla dělat to co on kdysi.Byl pro ni všechno a dodnes se s tím nevyrovnala.Na závěr bych chtěla jen dodat,že Niky je v pořádku,neudělala si naštěstí nic,a prozatím je v péči odborníků.V smsce mi přišlo,že všeho lituje a pozdrav posílá právě VÁM tady na blogu.Nikomu jinému,což je vysvětlení pro to,jak jsem se sem dostala.Pevně věřím,dle vašich zpráv,že na ni nezanevřete a zároveň bych vás všechny chtěla poprosit,aby jste mne kontaktovali na email iveta.svo@volny.cz a snad společnými silami dosáhneme toho,aby moje dcera byla jako dříve,aby se radovala z každého započatého dne.Děkuji vám všem. smutná mamka I.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama