Srpen 2012

Jak zmírnit vaši zlobu vůči mně?

28. srpna 2012 v 18:40 | En. |  Deníček
.. to je otázka ,která mě trápí už dva tři dny ... co sem napsat ? .. cítím se trapně,a všem se Vám strašně moc moc OMLOUVÁM !!! Vím,že tyto slova mě neobhajují,tak stejně jako alkohol při nehodě nebo při špatně vyřčených větách ..
Jen těžko nalézám slova,co tu napsat ..
Mám vás všechny moc ráda,děkuju ,že jste na mě mysleli,i přesto co jsem vám způsobila .. Děkuju,za to že jste se zajímaly i přesto všechno ..
Allcielle strašně moc děkuju za pohled !!!
Všechny jste úžasné,jen já to všechno vždycky kazím ..
Co víc napsat? ..
Jen asi to,že doufám,že mě budete mít stále rády :( .. strašně moc mě mrzí,co jsem udělala ...
................................
Byla jsem v "léčebně" .. nepomohli mi,snažím se přežívat .. není mi vůbec dobře,je to jak od začátku .. Kuba :( potkali jsme se,bylo to krásné,a další den mě zablokoval na facebooku... asi mi to prostě není přáno ... nemyslím na sebevraždu,ale poprvé v životě cítím to "proč žít? " .. NEMÁM motivaci, ani důvod k úsměvu,jediné proč,to že mám tak skvělé rodiče a vás !! pro nic jiného ... omlouvám se,omlouvám se ..

Už to dokážu .. !!

12. srpna 2012 v 19:05 | En. |  Deníček
... už to nebudu poslouchat ... jak jsem pitomá,jak jsem jediná ze třídy ,kdo se nikam nedostal ... neznám nikoho kdo by se u nás nedostal .. já už nechci být doma,nechci být nikde,celá rodina je naštvaná .. a já už tu nechci být .. zklamala jsem je,ale nejvíc sama sebe,jsem nejblbější? asi jo ..
Já jsem srab a už to tak zůstane navždy, nechci tu být ... nechci ...
dneska to zvladnu ... dneska uz to chci udelat... nenavidim celej tenhle nespravedlivej svet .. nebudte na me nastvani,ze tak hnusne pisu,pisu v afektu a ve stresu,chci byt co nejrychlejs odsud .. chci jit za dedou ... dneska to dokazu, ja uz musim pryc ... je to asi muj osud, ... roznasela jsem vzdycky usmev a radost smich a dalsi smich ... snazila jsem se kazdymu pomoct, ale nikdy se radosti ze zivota nedostalo me, nikdy jsem nemela nikoho,kdo by me mel vazne rad .. nikdy jsem nedokazala byt peknou holkou pro klukambyt atraktivni .. a vsechno ... uz me to nebavi,delat ze sebe jen saska a poslocuchat jak jsou vsichni stastni ,ze jdou na vysokou ... a ja bych mela sedet doma ...s prumerem 1,2 .... ? ne , tohle je nespravedlive,... a ja v tomhle nespravedlivym svete uz necchi pokracovat,jdu se prvne zlit .. do nemoty , vsechno mam naplanovane,ja jsem se rozhodla,ja to chci udelat ! chci mit klid !!! jedine opetovna smula mi zabrani .. ale to se nesmi stat ... dneska uz me nepreveze .. nechci dal zit ve stresu ... vsechny kolem sebe miluju .. ale zivot nema rad me .. spis osud..