Vrátila jsem se ..

30. července 2012 v 23:52 | En. |  Deníček
.. zpět a bez větší újmy,s pár modřinama .. nataženým vazem v koleni a zalehlým uchem z klimatizace ..
Prvně se zeptám .. Jak jste se celou dobu měli?? Jak užíváte prázdnin? a tak všechno ..
Mě zatím i po návratu nedošlo nic o tom,že by mě nakonec přijali,a už mi asi začíná docházet,že se po prázdninách nic prostě dít nebude .. ale o tom teď rozhodně mluvit nechci ..
10 dní v Chorvatsku bylo úžasných,byla jsem na dvou chorvatským závodech a na jednou jsem si doplavala pro bronz :)
Na druhých jsem bohužel se solí v plaveckých brýlích doplavala až 14 .. ale to nevadí,na premieru v moři to ušlo :-)
Na posledních závodech už jsem byla jen doprovod a krmič na lodi pro kamarádku,která plavala 10 km .. poznala jsem tam fajn kluka .. našel si mě dokonce na facebooku a píše mi krásné zprávy,škoda jen toho,že takový kluky tady u nás já nikdy nepotkám :-)
Byli jsme na raftech,a tam byl skyper,který se mi minulý rok moc líbil,možná bych tomu řekla "stará láska nerezaví" jen s tím rozdílem,že to nebyla láska,když jsem ho znovu uviděla ,málem jsem padla do kolen ... a co se nestalo,vypadla jsem z raftu,on skočil za mnou,a pak jsme hodinu čekali na břehu než pro nás někdo přijde :-) bylo to úžasný,byl tak hodnej .. teď zpětně si říkám,že i když chorvatština není těžkej jazyk .. jak jsme se spolu dorozumívali,nepadlo ani jedno slovo anglicky ani německy :) .. abych k vám byla upřímná a řekla pravdu .. nějak se to uchýlilo k tomu,že když už jsou slova zbytečná ... O:-) stydím se .. jako bych najednou zapomněla na Kubu .. zapomněla .. když se člověk baví a má kolem sebe fajn lidi,a pěknýho kluka .. kdybych se odtama nevrátila,byla by to super šance zapomenout .. ale ne,to se nestalo .. ale stalo se něco .. mezi mnou a mým skyperem .. a krucinál ! .. jsem hrozná,na druhou starnu nikomu neubližuju,Kuba nemá zájem,a i když jsem teď už zpět a vidím ho na facebooku,najednou nemám tu bolest u srdce až takovou jako bývala,Antonio můj skyper,to je on :) ne ... jsem ráda,že jsem odtama pryč,protože ...on byl tak pozorný,milý a hodný .. že bych se do něj zbláznila,teď už jen doufám,že se tak nestalo ... a čekat na Kubu,protože radši se budu týrat tady s Kubou,než se týrat kvůli klukovi,kterej je 960 km ode mě ... bylo to s ním krásné,ach tak moc ! :( až budu ready napíšu vám něco delšího .. všem krásnou dobrou noc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy :P Andy :P | Web | 31. července 2012 v 10:56 | Reagovat

Ahoj,
jsem moc ráda, že sis tu užila! ;))
Já bych taky někam jela, ale letos to nevypadá :/
Bráchovi 2x za sebou prasknul bubínek a prostě nesmí do letadla :/
A busem nebo autem zase nechce mamka no :/
Ale tak nevadí ;)
No jinak to celkem jde, akorát jsem teda teď skoro pořád  byla doma, až na kurz aj, který jsem měla týden ;)
Brácha dneska jel s mamkou do Ústí, někam na oční a pak asi nákupy, ale mě se nějak nechtělo, fakt jsem asi nějaká nemocná nebo co :D
Ale tak nevadí ;)
Užívej si srpne a pa :))

2 Alciellë Alciellë | Web | 31. července 2012 v 20:11 | Reagovat

Niky.. už pár minut, snad půl hodiny tu sedím a přemýšlím nad kloudným komentářem, který by se jako odpověď na tvůj článek hodil. Ale nic mě nenapadá. Je fajn, že sis užila Chorvatsko - tiše závidím, já byla jen na tom Vranově, který se nevydařil tak, jak měl.. I když byl fajn a chybí mi to... A je dobře, že sis užila. Když se tak na to teď dívám, asi bych taky brala něco podobného, ale těžko říct. Na Kubu nemysli ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama