Dny plynou neskutečně rychle ..

31. července 2012 v 23:28 | En. |  Deníček
a mě stále nedochází ten fakt,že všichni jdou studovat na vysokou a já jediná jsem se nikam nedostala .. nechápu to .. naše třída byla plná blbců,a i když sebevědomí nemám vysoké,tak bych se zařadila do 5 nej , ne nejchytřejších,protože matika pro mě byla peklo ale 5 nej s největším všeobecným přehledem ..
a já prostě nevím ,.. co teď? co dál? jen všude čtu,jak si každej na facebooku přidává nové studium .. nejlepší kamarádka si mi pořád stěžuje jak se toho bojí,jak ničemu nerozumí .. já bych tolik chtěla taky ...
Nevím na co jsem doplatila, ... byla jsem už od desíti let tak cílevědomá,chtěla jsem vystudovat němčinu .. a jeden blbej den,pár minut ... a všechny sny jsou v PRDELI ! .. Celá ta posraná škola je podplacená,bývalý spolužák se hlásil na obor,kam brali 40 on byl 130., a co myslíte ? Je tam , prý skrz sportovní výsledky .. proč jsem se musela narodit do takové zajebané země .. proč nemůžu žít někde na úrovni? proč nemůžu dál studovat,i když bych tolik chtěla .. protože peníze hýbou světem,a co když jich tolik prostě nemám? .. tak nebudu studovat .. SERE MĚ TO ! čím dál víc,protože mi konečně začíná docházet .. to co mi mělo dojít už dávno ... .


Chorvatsko bylo parádní,ale teď už jsem bohužel zpět v realitě .. problémy,starosti .. klasika ...

Co říkáte na mého skypera o kterém jsem psala v předchozím článku? kterého si budu pamatovat dokonce života,na to jak milej,hodnej kluk to byl .. na to jak v něm vidím úplně jinou kulturu,jiný a slušný vychování ..jako by to byl jinej svět..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy :P Andy :P | Web | 1. srpna 2012 v 8:25 | Reagovat

Ahoj,
moc ti to sluší a jemu taky ;))
Jak vidím, tak ty chceš  studovat němčinu a já angličtinu :)
Určitě ti to nějak vyjde! :)
Já zase měla celkem problem vůbec mamku přemluvit, aby mi ten kurz zaplatila a následně tedy možná i ten další no :/
Ona to vidí tak, že je to úplně zbytečným, ale já bych jednou chtěla třeba na VŠ do Anglie, protože co vím, tak je tam to studium lehčí a celkově je ta země taková nějaká lepší.
Jenže tohle je zase o penězích no. Já jsem teď byla 9 let na soukromý jazykový základce, takže jsme platili školný. Žádná hrozná částka -10 000,- na rok, jsou i dražší školy, jenže mi nepřipadá, že by mi ta škola v těch jazykách nějak pomohla. Jazykovka a má jen 2 jazkyky, co to je?! U nás ve měste, kde bydlím je cca 8 základek a na všech se naučíš víc jazkyků než na naší jakykovce :D Jo jasný, možná máme 5 hodin AJ a 3 hodiny NJ (kterou absolutně neumim) týdně, jo možná máme na tu AJ rodilého mluvčího, ale stejnak prostě je to takový celý o ničem...
A stejnak mi to v našem státě s těma VŠ přijde takový hodně debilní no :/
Proto jsem chtěla do té Anglie ..;)
Měj se hezky, pa ;)

2 Andy :P Andy :P | Web | 1. srpna 2012 v 8:27 | Reagovat

No super :D
Tak jsem se tady takovou dobu psala s komentářem a on se nějak jakoby nezveřejnil :D
Ale ve zkratce to bylo o tom, že ti to na té fotce moc sluší, stejně tak jemu ;)
Potom jsem řešila naší debilní jazykovku, která mě stejnak za těch 9 let nic nenaučila :D
Měj se hezky, zatím pa ;)

3 Andy :P Andy :P | Web | 1. srpna 2012 v 8:28 | Reagovat

Aha, tak promiň, ono se to nakonec nějak zveřejnilo :D
Promiň, tyhle komenty klidně smaž :D

4 Alciellë Alciellë | Web | 1. srpna 2012 v 14:28 | Reagovat

Niky, nejsi jediná, koho nevzali. Vím o více lidech. Moje nejlepší kamarádka Gabča se taky nedostala na vysněnou školu a jinam nechce jít, doma kvůli tomu měla pěkný dusno, takže si sama jde vydělávat a zároven jde na rok na pomaturitní studium. Nevzdává to, taky to nevzdávej. Jiná (bývalá spolužačka) se taky nedostala a to byla chytřejší než já a nevzali ji, proto mi hned psala, jestli jsem se dostala já a šup, už tam má přihlášku a nejspíš ji vezmou a to jen proto, že tady berou u příjimaček skoro každého, málokdo se udrží. Tím ti ale nechci srážet sebevědomí, že ty ses nedostala. Však ony taky ne, jen hledají jinou cestu - bud se vzdají svýc snů, stejně jako já, nebo budou bojovat a o rok to odloží. Ostatní ignoruj ohledně školy, protože málokdo si uvědomí, že ti tím ubližuje (jen doufám, že to nejsem já..). Pokud ale chceš studovat a jsi ochotná změnit obor, nechceš jít na tu mou školu? Myslím, že tě vezmou lehce ;). Němčina ti jde a všeobecný přehled máš. Teď už jde o to, co bys studovala. Já vím, hloupá to nabídka =(. Mě na tom všem děsí vstupní sportovní kurz (dovedeš si mě představit sjíždět vodu, lézt po skalách, dělat závody v plavání,běhu a na kole? Popř. jiné sporty?). Ale dost o škole, snažím se tomuto tématu vyhýbat, trošku se i těším, ale spíš je tu ta nejistota, strach a představa konce dlouhých prázdnin - i když nejsou zrovna tak, jak bych si představovala, ale lecos se může změnit. Hlavně se těším na zimu. A s penězi je opravdu potíž - prostředek, který mi zabránil jít studovat to, co bych ráda... Protože peníze jdou na stavbu :(. Proto chodím na brigádu, abych si aspon mohla koupit něco na sebe, nebo nový notebook, nebo něco, po čem dlouho toužím, i když pak přemýšlím, jestli to nepůjde na tu školu, v neposlední řadě na nábytek do budoucích pokojů..

Na té fotce to sluší jak jemu, tak tobě ;). Opravdu moc. Starosti hod za hlavu a užívej si volna, prázdnin, i když to jde těžce.

5 Charlotte Charlotte | Web | 10. srpna 2012 v 18:31 | Reagovat

No hlavne asi zo začiatku to bude pre teba divné, keď príde september a ty budeš doma... ale dostaneš sa do toho, možno nájdeš nejakú brigádu a ubehne ti to rýchlejšie, niečo si zarobíš a o rok ti nič nebráni vyskúšať to znova.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama