Červen 2012

Jsem odepsaná?

29. června 2012 v 14:06 | En. |  Deníček
Na to si odpovědět teď zatím neumím .. ale vím,že jsem v poslední době nesnesitelná,podrážděná a protivná .. ! Já vím,nikdo nemůže za to,že jsem hloupá a nepřijali mě na vysokou školu.. ale moje kámoška se dostala na všechny tři,a řekne mi,hold se nezadařilo ! a já se jí ptám,to myslíš vážně,že mi řekneš,"hold se nezadařilo" ?? nebo si ze mě děláš srandu ?? .. protože vím,že kdyby se tohle stalo jí,jakože samozřejmě nikdy nestane,protože takový lidi mít smůlu snad nikdy nebudou ,tak už by leželo s podřezanýma žílama někde ve stoce,vždyť už jen kvůli neúspěšným zkouškám v autoškole to málem udělala .. tak co .. a taková osoba mi řekne " holt se nezadařilo" tohle si říká nejlepší kámoška ... až teprve teď jsem poznala že není .. protože kdyby to bylo naopak,samozřejmě bych byla ráda,že jdu na vysokou školu,ale kdyby to kámošce nevyšlo,tak už bych takovou radost neměla .. prostě jakoby odešel kus mě .. aspoň vidím jaký kámošky mám ! spíš tedy "kámošku" ..
Nesnáším tu sebestřednost,jo já jsem se dostala a je mi všechno jedno ... každej mi řekne,zkusíš to za rok,ale proč zas já jsem musela bejt nejhorší? .. proč když napíšu test na 92 bodů ze 100 mě nepřijmou,protože bych měla moc velký štěstí , jasně ..
Já vím,pořásd si stěžuju,ale nechci pořád dokola číst jak je každej přijatej,jak si každej na facebooku přidává nový vysoký školy do svýho vzdělání,nechci číst "zkus to za rok" .. za rok to určitě vyjde a podobně .. mělo to vyjít teď .. já prostě vím,že nejsem blbá,jenom ta škola je BLBÁ ..
Nemám pravý kamarády, doma mám dusno,kvůli vysoké škole .. nemám žádný peníze, nikdy jsem na žádný brigádě nebyla .. jsem nesamostatná,šla bych něco dělat,ale já z toho posranýho gymplu NIC NEUMÍM ! .. mamka mě do Německa nechce pustit,tak co mám sakra dělat ... já už tady nechci být ani minutu navíc .. na tomhle posraným světě ... kde je akorát všechno nespravedlivý .. ! VŠECHNO!!

Nemám dál už ani chuť ..

25. června 2012 v 15:52 | En. |  Deníček
Mám leda tak chuť být sama .. někde daleko ode všeho .. nechci tady už být,jsem hloupý zbytečný dítě,který jen tahá peníze .. :(
Nepřijali mně ani na poslední vysokou školu ... test jsem napsala docela dobře,i přesto mě nepřijali,a já teď můžu jít kopat kanály .. :( nechápu to,já nejsem hloupá,přijali tolik lidí co znám , vlastně neznám nikoho,koho by nevzali .. já jsem prostě jedinej idiot .. asi to nemá cenu rozebírat,nic s tím neudělám ..
Co jsem komu udělala ? .. proč mi nemůže jednou jedinkrát něco vyjít? ..
Kubovi jsem napsala,neodepsal ..
S nohou je to blbý ..
a teď tohle,věděla jsem,že jsem to napsala dobře,a myslela jsem si,jakožto se hlásím na německou fakultu,tak budou brát velký potaz na výsledky z němčiny,ne samozřejmě .. zase zasraný TEESPEČKA !!
Nenávidím tu školu ..
Mám chuť strašnou chuť počkat do večera, ... sednout si do okna .. a čekat až ta odvaha přijde .. jsem naprosto k ničemu ..
nemám ani žádný kamarády .. kamarádka o které jsem si to myslela .. pořád jen mluví o sobě,pro ni je nejdůležitější,že se dostala ona .. a to je všechno .. .chápu to,taky bych měla radost,kdybych se dostala,ale jako kámoška bych aspoň o tom pořád nemluvila,kdybych věděla,že ta druhá nic ... mrzí mě to od ní,já ji to přeju,ale nebaví mě to poslouchat dokola pořád,když vím,že já nic,že já prostě nikam v září nepůjdu .. že tak akorát musím sedět doma,popřípadě chodit na brigády ... neumím nic,nikdy jsem na žádné brigádě nebyla .. a nevím,co mám dělat ...
Přijali tolik lidí,co nemají ani maturitu .. a co já s ní? k čemu mi je,když neumím vůbec nic ... ?? ..
Nesnáším tenhle zasranej život ... chci tu nebýt,strašně bych si to teď přála,je to nefér vůči lidem,kteří umírají nedobrovolně,ale kdyby to šlo,tak bych si to s někým ráda vyměnila ... nevydržím to už ... nemám Kubu,nemám kamarády,nemám prostě nic ...
Chtěla jsem jen rodičům dokázat,že na to mám ... ale asi ne .. jsem socka,lempl největšího kalibru ...
nemám chuť jest,nemám chuť spát,klepou se mi ruce,chce se mi jen brečet .. nechci ani dýchat ..

A zase budu kecat nesmysle ..

18. června 2012 v 6:42 | En. |  Deníček
a cpat vám je až do žaludku .. omlouvám se,ale cokoliv sem napíšu,moc mi to pomáhá ! strašně,ani netušíte jak moc se mi uleví,když to dopíšu,dám zveřejnit,ani mi nepřipadne,že bych to vlastně řekla někomu,a přitom se mi uleví,že už jsem to konečně někomu řekla !! Jsem totálně v tom největším krešu a nejhorší na tom je,že i kdybych chtěla nemůžu se z něj sama vyhrabat ani za prase !! mám opět záchvaty vzteku z postavy,z toho jak jsem blbá,tlustá a ke všemu nemilovaná .. !! ale já to zvládnu,já se musím vzchopit,a vítze proč mi to tak trv?? protože v realitě mám kolem sebe jen samý neskutečný debily !!
Proč nemůžu být ani trošku jednou "milována" , proč si vždycky vyberu špatně , není to už divný .. :( ano,vám jako nezúčastněným to může připadnout jako "střídání jako ponožky" bohužel někdy se z toho vyhrabu líp,podruhý ne .. třeba Kuba :( tak moc mě mrzí,že jsem mu to nestihla nebo spíš nemohla říct do očí .. ale aspoň vidím jak moc důležitá jsem pro něj byla ... " VŮBEC" ... Co tak strašnýho jsem udělala nebo neudělala,že nemůžu mít aspoň jednou trošku štěstí ? .. ale když se nad tím zamyslím,jde to i bez nich bez kluků,ale to píšu teď protože venku neskutečně svítí sluníčko,je nádherně ! až bude místy oblačno,přeháňky,bude to zase horší náladička !

PŘÍJEMNÝ DEN VŠEM :)

Náročný víkend !

17. června 2012 v 10:59 | En. |  Deníček
Včera jsem musela jít na závody a plavat 5 km ! jo,dřív už jsem plavala i 20,ale skrz můj výpadek skoro roční a netrénovanost,mě po pětce všechno bolí a cejtím se jak kdybych odplavala minimálně 50 kilometrů ... nevadí,už jsem se z toho trošku vyspala .. bolí mě ruce,ale mám pocit,že jsem něco udělala pro sebe ... :-)
Kuba nic,Kuba je v Anglii,dokonce jsem ho viděla i online a prostě a jednoduše NIC ...kašle na mě .. já vím,že bych měla taky .. ale já jsem se na něj tak moc upla .. :( kdybych já tenkrát kráva... šla o minutu dřív z tý knajpy ,tak bych ho nepotkala ... kdybych já ho nezvala k nám :( tak by to možná bylo pořád lepší než teď .. děkuju za vaše ohlasy,já vím,že už vás tím nudím ... samej Kuba sem,Kuba tam,ale .. nějak mě nic novýho nepotkává ... Pořád na něj myslím ! Myslím na to,když byl u nás O:) .. To je takovej ten pocit,jak se nad tím zamyslíte a tak hezky vás zabolí u srdíčka :)) motýlci v bříšku .. :)

Je lepší zemřít pro něco,než žít pro nic !

15. června 2012 v 22:35 | En. |  Deníček

A je pátek večer,Kuba odlítá za pár hodin pryč .. neviděla jsem ho,nemám zprávu a až teprve teď si začínám uvědomovat,co se vlastně děje,že ho mám tak moc ráda,že to je jedinej kluk,kterej je férovej,je krásnej,a strašně moc slušnej .. ! a on odjíždí,celý týden mi psal,že by mě rád před odjezdem viděl .. sám od sebe,měla jsem takovou radost .. dneska když jsem mu napsala,jak teda dnes??
už neodepsal ....já to nechápu,co jsem zase udělala špatně ... :( !! já nemám naprosto chuť tady na tom světě být :(( jsem největší hlupák na světě .. nedostanu se ani na vysokou školu,doma to musím poslouchat každej den .. že se ještě divím,že Kuba .. kterej studuje na právníka,by byl zrovna se mnou .. s blbečkem ,kterej má jen maturitu .. najednou jsem ztratila veškerej smysl .. pro co žiju? pro koho?? ..moje nejlepší kamarádka pořád jen mluví o vysoké ... a mě to nezajímá !!! nezajímá mě jak jsou všichni happy a je krásně vidět,jak ona sdílí jen svou radost a nezajímá jí to,že já nic,hlavně,že ona je někde ... proč jsem trpěla šest let na gymnáziu,když se dostanou lidi z učnáku,jen kvůli zasraným přijímačkám,na který se nedá učit ,prostě opět jako vždy měli štěstí ti,co ho nepotřebovali,vždycky to tak bylo,je a vždycky to tak zřejmě bude !! :-// Miluju hooo,a nechci bez něj být ! :(( nevydržím to :'( .. a já kráva ,víte co? .. já mu to napsala :( řekla bych mu to,nejsem sobec,ale nedal mi k tomu příležitost :'( .. mám pocit,že se mi seřvelo celý hrdlo ..bolí mě u srdce .. jsem hlupák,kterej je nemocnej a zamilovanej,k čemu teda žít? :( stejně mám nádor,kterej není nezhoubnej .. tak jako tak,to přijde .. :'( .. a jestli on se nevrátí,tak už mu to nikdy neřeknu ...

Proč mi to ten osud zase dělá? :(

12. června 2012 v 14:10 | En. |  Deníček
že by mi třeba chtěl vyjít vstříc? NE :( Koubí mi odjíždí na 3 měsíce pryč :( a kdoví,jestli se ještě vrátí :'( proč mi to řekne 5 dní před odjezdem, cejtím se bezmocná,tak moc bezmocná,nemůžu nic dělat .. on odjede,bude si to užívatv Anglii,někoho si najde :( a už se nevrátí,já vím,čas a navíc ho nebudu vídat,ale ..když si to představím teď ..už jsem to nevydržela a řekla jsem mu to .. že ho mám ráda .. a všechno co jsem chtěla a on mi slíbil,že půjdem ven před tím než odjede,a že si všechno řeknem,ale já prostě vím,že on mě rád nemá ..že jsem pro něj kamarádka .. a nic víc .. :( achjo všechno jde zase do sra**ek :(

já to prostě nedávám..

10. června 2012 v 23:01 | En. |  Deníček
Už půl roku to je,co jsem ho poznala a já ho prostě ... mám asi fakt ráda .. teď v pátek jsme byli s kámoškou na nějaký akci,a byl tam kluk z plavání,do kterýho jsem byla zblázněná dva tři roky zpět,měla jsem příležitost s ním být,užít si,ale ani to,že mě odrovnal před dvěma lety mě nepošťouchlo,vybavila jsem si Kubu a nemohla jsem nic ..
Znamená to,že Kubu mám fakt ráda? .. já nevím .. mám ho pořád před očima,on je nejférvější kluk,kterýho jsem poznala,ale prostě :( .. bylo by mi ač nerada to píšu milejší,kdyby mi řekl,že se mnou nechce nikam jít,ale on mi vždycky zničehonic napíše,půjdem,a pak se nedomluvíme,nebo se vymluví,vždycky mi dá takovou tu malou naději.. ale málokdy to dopadne .. za poslední půl rok jsem ho viděla 5x .. z toho 2x náhodou .. Nebudu si stěžovat a dělat ze sebe chudáka,je spousty lidí,co se mají hůř nejhůř... ale štve mě to,teprve teď v pátek jsem poznala,že asi o něj vážně stojím,a není to pouhej výstřel do tmy ..

Děkuju mnohokrát za vaše odezvy !

1. června 2012 v 23:19 | En. |  Deníček
Opravdu mě to strašně moc těší,že mi pořád píšete,i když tu moc často nebývám,jsem moc ráda,že "znám" někoho jako jste vy .. Já prostě vím,žew vysoká není všechno,ale já nic neumím,nikdy jsme na žádné brigádě nebyla .. a ani nechci,já nejsem blbá,dokonce bych řekla,že odmaturovat bez učení za 4x2 je spíš o všeobecném přehledu a možná i trochu inteligenci,jen prostě naše idiotská vysoká .. nemám slov .. pro mě to bylo životně důležité se tam dostat,chtěla jsem sama sobě a mým rodičům dokázat,že na to mám,... nedokázala zřejmě, a víte co je nejhorší,že každej kolem vás" se dosta,moje nejlepší kámoška,dokonce na všechny tři vysoké na které se hlásila,jo ona má radost,ale když ví,že já nic,ona o tom předemnou stále mluví,a mě je to prostě líto,když jsem s ní připadnu si jako nějaký idiot,jak méněcenej člověk,kterej nic neumí,kterej je blbej,kterej je k ničemu ...
:(
tak moc mě to štve,nic mi nevychází, dala bych cokoli za to,abych byla přijata, nebo aspoň měla onoho Kubu,o kterýho bych se mohla aspoň trošku opřít .. :(