Únor 2012

Náročný den,týden

29. února 2012 v 18:03 | En. |  Deníček
Ahojte všichni :)
Tak jak vám utíká tenhle tejden? .. mě ani moc ne .. každý den je vídávám ve škole .. nedávno jsem je zase viděkla inflagranti za skleněnýma dveřma a mysleli si,že je asi nevidím,už to začíná řešit celá naše třída .. a pořád se o tom bavěj,musí to dělat? a mám já zapotřebí to každej den ,každou hodinu v tý škole sledovat? ..
pořád mě bolí hlava,noha a ještě jsem dostala zánět šlach ... nic příjemnýho ...

Zase neděle,zase nuda,zase nicnedělání

26. února 2012 v 10:20 | En. |  Deníček
tak jak jste si užily víkend? já jsem si zkoušela lehčí maturitu z češtiny ... a stačí mi 40% a udělala jsem 75% :DD .. nic moc,já vím,ale stačí to .. podala jsem si konečně přihlášky, na lektorství německého jazyka , chorvatsý jazyk a literatura a německý jazyk a literatura,co vy jak jste na tom s přihláškama ?
Dávám si kafé,čtu si povinnou četbu,měka bych se jít vykoupat a učit do školy,a ještě dorazí moje neteř :) dneska je nabitý den ! :)
jinak se u mě nic nemění,o (blbečkovi) ani mluvit nebudu,protože si tínm jen kazím náladu,a to nemám zapotřebí :-))
Přeju krásný sluneční a TEPLÝ den všem ! :)

Nesnáším se,nesnáším svůj život ..

21. února 2012 v 22:22 | En. |  Deníček
Je to pořád to samé dokola,já vím,ale mě to zas tak moc bolí .. když si to po sobě někdy čtu,jako bych si to všechno vymýšlela,aby jste mě tu "litovali" ... achjo,říkám si "kéž bych si to všechno jen vymyslela" .. někdo mi doopravdy řekl,že mě má rád před skoro třemi lety .. pořád všechno dělám špatně, já vím život není jen o nich,netočí se jen kolem chlapů ,ale mě to prostě štve .. mě to bolí .. já chci jen někoho,kdo by mi řekl od srdce "mám tě rád" ..
někdy tak blbě přemýšlím a říkám si " zbytečný dny plynou.. , jen pořád po našich žebrám peníze,musím chodit do školy,musím trénovat,mám pořád nějaký povinnosti,musím se učit na maturitu,a k čemu?? k čemu to je??? když nemám nikoho ... k čemu,když nikdy nevíte,kdy zrovna přijde váš čas? ... k čemu sakra?? ..
tolik ho chci vymazata z pameti,ale nejde to,je to mu jspoluzak,a ted uz ho oficialne potkavam s tou jeho "jednorazovkou" ve skole ... a co me popudilo k tomuto clanku ..
" dneska ve skole jsme sla v hodine na zachod,a on tam byl .. ( on je z druhe pulky , takze sme nesli najednou) videla jsem jen jeho kosili,tak sem ho chtela pozdravit,chtela jsem ho jen videt,pootevru dvere a ona stoji u zdi ..on ma jeji ruce na zadku ... po trickem a vsude mozne .. nedalo se to zadrzet .. jako by to srdce najednou začalo strasne strasne moc kricet,jako by chtelo vyskocit,sbalila jsem se ze skoly a sla pryc ... nechtela jsem byt u toho .. dokonce jsme si dala cigaretu ... já ho tak strašně chci,a nesnesu když je v rukách jiné holky .... já to nezvládnu nikdy

ZASE budu pesimistka !

18. února 2012 v 10:42 | En. |  Deníček
.. protože to ani jinak nejde, nemluvím vůbec o tom,že mám poprvé v životě průměr na výzo 2,0!!!! OTŘESNÝ !
fakt .. sem ze sebe naprosto zklamaná,nemluvím o tom,že chodím na tréninky a pokaždým tréninku jsem kaput,tuhá jak mrtvola,a dokážu spááát jen a jen spáát, no a s mým slavným spolužákem,to není o moc lepší ... měl za mnou dojít o jarňákách (minulj tejden) nenapsal mi,v pondělí ve škole mi řekl,že nemohl,a o chvíli později stojím dva metry za ním,a on se chlubí jednomu klukovi jak stihl dvě jednorázovky za jeden večer...a pořád se scházís nějakou holkou ,která je ostříháná podle kastrolu :// Milujuuu ho :( a strašně to bolelo,slyšet a vídat něco takovýho,ale zároveň k němu cítím vztek jako nikdy k nikomu,kdybych měla tu možnost,tak ho vykuchám,nebo minimálně vykastruju ;)

Ty prázdniny ale utekly :(

12. února 2012 v 15:48 | En. |  Deníček
achjo,proč jsme letos museli začínat :( .. první půlka se táhla .. a najednou je neděle .. :( za trest,chtěla jsem toho tolik udělat do školy a neudělala jsem vůbec nic .. protože tu je celej týden ségra s malou,a prostě s malým děckem nejde udělat vážně nic,ani ty blbý přihlášky na tu výšku nemám podaný .. to až asi po výplatě :D ALE STEJNĚ,od zítřka musím chodit už dvakrát denně na tréninky .. a do toho škola,myslím že hned zítra po čtyrech hhodinách budu kaput .. ( 4 hodiny ve vodě )
plus posilovna,max mě to zabije ..možná do tý školy udělám něco dneska,ať to mám z krku .. co vy? vy se na prázdniny teprve těšíte,co? :)
skvělý JARNÍ prázdniny v -20 stupních ..
a co říkáte na tu Whitney Houston? .. já když to četla,nevěřila vlastním očím .. ta skvělá zpěvačky,holt jestli se prokážou drogy,tak každý svého štěstí strůjcem,ale ..
Odpočívej v pokoji,Whitney ..

Klasický článek ;o)

7. února 2012 v 12:33 | En. |  Deníček
.. nic nového odemě nečekejte :PP .. díky všem za komentáře,jste vážně úžasný !
U mě teda vážně vůbec nic,na tréninky chodím,ale ON nechodí,tak aspoň něco,nemusís se na něj dívat,paráda :)) Do školy stále nic nedělám :-XX ale už bych teda vážně měla,je to na pováženou :DD ..sem prostě líná,a čas mě "zatím" netlačí ..
Měla bych si víc než trošku uklidit ten pokoj,nevím jestli se do toho pustit teď hned :) asi to udělám,když stejně nemám co dělat ... začala jsem číst nějakou povinnou četbu,čtu,čtu,čtu a najednou ani nevím o čem čtu,takže paráda...
Co u vás nějaké novinky? :))

Ani nevím co psát ..

5. února 2012 v 15:15 | En. |  Deníček
.. ale přesto sem píšu,protože chci ... né z povinnosti .. asi bych měla trošku přiblížit co jsem psala naposled, k jednomu komentáří,bych chtěla jen říct,že asi s klukama jsem moc hrr,ale když jsem si to po sobě přečetla,vyznělo to,jako bych s ním hned vlezla do postele,že .. to zase nee .. scházela jsem se s tím klukem dýl,jen mi do toho tenkrát vlezl doktor,což byla taková platonická láska :oP ... nevlezla bych do postele s klukem jenom protože se mi líbí na pohled .. :) i přesto,za ten komentář děkuju Charlotte :) protože si to po sobě nikdy pořádně nepřečtu a pak to vyzní jak to vyzní ..
u mě se nějak nic nemění,snad jen to,že jsem zjistila ... ignoruje mě protože si prý nemá se mnou co říct,zabolelo mě to,ale doprošovat se nikoho nebudu .. a už vůbec ne mladšího kluka, .. teď si jen říkám jak jsem bohá a trapná,že jsem mu psala,i když mě ignoroval,ani on sám mi to nenapsal,řekl mi to jeho kámoš .. kašlu na něj,kašlu na to .. vždyť je kolem nás tolik kluků a já se vždycky trefím tak blbě .. ani nevíte,jak jsem byla sice zklamaná,ale spíš jsem se cítila tak trapně a poníženě ... no co napsat na to,asi ,že jsem úplně pitomá a měla bych se nad sebou zamyslet,nevěřit jim ty jejich sladký kecy,to že mi donesl párkrát kytici růží,a řekl mi ,že mě má rád ... jenomže nevěřte tomu,když vydržel víc jak půl roku,asi dosáhl čeho chtěl ... teď bych měla se zaměřit na to učení,týden prázdnin to teď jistí .. :-))
Štve mě,že mám ty podělaný tréninky,jo dřív jsem byla dobrá,ale i přesto,že jsem začala plavat,mi to nejde,nejde mi se vrátit zpátky .. nestíhám jim,a ještě navíc ten "blbec" plave se mnou v družstvu ... jasně o prázninách se můžu vymluvit,že někam jedu,nebo tak,ale začne to zase odznovu,nechci,nechci,nechci ... poslední tři měsíce mám plavat,ale nedávám to .. čím dál víc se mi to hnusí .. :-/ :-(( a když si představím,že jsem kvůli tomu ztratila celý mládí,ty nejlepší pubertální roky .. zase na druhou stranu,neholduju alkoholu,cigeretám ani ničemu podobně hnusnýmu ... všechno má svý pro a proti .. co vy? ... jak se máte? pořád mluvím akorát o sobě .. jsem sebestředná,že ...