Leden 2012

Začínám,a zase depka?

28. ledna 2012 v 20:16 | En. |  Deníček
No,ty blogy,kteří mě znají,už si zvykly,doufám ... pořád je jen otravuju svýma problémama,svýma náladama... ale když už,tak to napíšu sem .. abych to ze sebe aspoň nějakým způsobem dostala ...
Vcelku nic se u mě nezměnilo .. škola pořád nic,nějaká maturita mě netíží,začala jsem lehce trénovat,ale prostě mě to nebaví :( . doma celkem na pohodu,jako vždycky :) ale .. ti kluci,víte ... je pravda,že "sejde z očí,sejde z mysli" .. doktora sice potkávám,ale jak napsala mi jedna skvělá slečna(ona určitě bude vědět o kom píšu),psala mi o svých pocitech,že už ji tolik netíží,že její vyvolený o ni nemá zájem,já ji napsala,že konečně se možná začíná "odmilovávat" .. :)) a to se stalo i u mě a doktůrka :) .. teď když ho potkám se slečnou,dokážu se na něj přirozeně usmát stylem,že mu to přeji :)
No jenomže .. přišel jiný.. hned na začátku ledna .. byla jsem šťastná,nikdo o tom kromě nás dvou nevěděl,a já byla v úplně jiném světě ... byl u mě doma,a došlo i na věc,asi víte na kterou,jenomže je mladší lehce .. ale stejně jsem se zamilovala,bylo to krásný .. jeho úsměv,jeho všechno ... dlouho se mi nějak neozýval,... přikládala jsem to tomu,že jsem byla jeho první holka,tak je zmatenej.. ale dnes jsem byla s jeho kámošem venku ( bydlí ulici podemnou ) a když jsem se ho ptala,jestli se nezmínil,odpověď mě zase bodla do srdce .. " on má slečnu " .. Nikoho se dorpošovat nechci,nikdo o nás kromě něj ,mě a jeho kamaráda neví,teď už to víte vy .. žádná moje kamarádka mi nikdy nezvedne náladu jako vy,proto píšu sem ... Jsem zklamaná ..zase .. pořád na něj myslím,a hlavně si pořád přehrávám,co se mezi námi stalo .. každou minutu,sekundu si pamatuju jako by to bylo před 10 ti minutami :-(

Jsem šťastná zpátky !

14. ledna 2012 v 16:46 | En. |  Deníček
Ahoj všem ! Nejprve musím napsat,že to,že jsem smazala svůj dvouletý blog s tak obrovskou návštěvností ( za ty dva roky ) a hlavně se svými myšlenkami a pocity a vším,co jsem dva roky ustavičně prožívala,to jak jsem se dušovala,že si to ve třiceti třeba jednou budu číst,mě strašným způsobem mrzí,když jsem mazala blog,bolelo mě u srdce :(( ..
Proč jsem to vlastně udělala? ..
šlo o rodinný problémy spíše,mamka nějakým způsobem našla ten můj blog,a četla si všechny články,včetně těch,že si vezmu život .... no,muselo to být,teď mám nový a musím si dávat pozor na historii a tak podobně.Dřív mě fakt nenapadlo,že mamka mi poleze na blog ..
Asi bych to zatím ukončila a napíšu později,musím tady nějaký ty věci ještě dodělat ...
P.S. .. Oběhnu své "staré" ESBÉ a budu moc moc doufat,že mě vezmou zpátky pod svůj patronát ...